5.Bartłomiej Niedziela, 65
6.Marcin Truszkowski, 65
7.Ernest Konon, 63

Mecz:
7' Markiewicz mija obrońcę ŁKS'u wrzuca na głowę Sobocińskiego, lecz ten za lekko uderza, piłka w rękach Wyparły.
23' Kwiek uderza z około 20 metrów, lecz piłka przechodzi ponad bramką.
33' Woźniczak włącza się do akcji prawą stroną boiska dośrodkowuje, lecz Kałużny wybija piłkę głową przed pole karne, jest tam Madej który pięknym strzałem w okno zaskakuje bramkarza. ŁKS 1-0
47' Słaba pierwsza połowa, obie drużyny nie potrafią złapać dobrego tempa, ŁKS Łódz na 100% jest w lepszych humorach.
67. Od rozpoczęcia pierwszej połowy nic się nie dzieje.
69. Sobociński odbiera piłkę obrońcy pędzi sam na sam z bramkarzem ten łapie go za nogę i zawodnik pada w pole karne. RZUT KARNY. Wyparło tylko żółta kartka dziwi ta decyzja.
70' Kwiek lewy górny róg bramki i 1-1 !!!
81' Rzut rożny Kwiek na głowę Nowotczyńskiego i 1-2 bramkarz bez szans.!!
93' Koniec spotkania!! Jagiellonia wygrywa, lecz gra mogła rozczarować.

Legia Warszawa
............................1 Jan Mucha, 69 ...............................

2 A. Astiz, 60....3 D. Choto, 65....4 J.Rzezniczak, 65...5 J.Wawrzyniak, 64

...6 P.Giza, 70 .......7 G.Roger, 72 ....8 A.Vukovic, 70.....9 M. Radovic, 70

...................10 B.Grzelak, 67.............11 T.Chinyama, 74..................

7.Mikulenas

2' Piotr Giza zagrywa do Rogera ten zagrywa na drugie skrzydło Radovic znakomite przyjęcie, dośrodkowanie, tam pięknie strzela Vukovic , lecz Mioduszewski wybija piłkę na rzut rożny.
3' Dośrodkowanie Gizy piłkę podbija Adamski, nieudane wybicie Grzyba strzał Chinyama i tylko boczna siatka.
9' Kontratak drużyny Chorzowskiej Bonk do Grzyba ten do Jezierskie. Remigiusz mija Astiza, pada w polu karnym gwizdek milczy. Chyba jednak sędzia powinien odgwizdać 11.
16' Legia rozgrywa akcję na własnej połowie. Piłka chodzi jak po sznurku trafia pod nogi Rogera ten widzi lukę w obronie Ruchu. Prostopadłe podanie Chinyama ruszył jak z armaty, lecz Robert Mioduszewski interweniuje przed pole karnym daleko w aut.
27' Balaz z 30 metrów wysoko nad bramką.
29' Ruch zaczyna czuć mecz Balaz do Pulkowskiego ten na prawo do Grzyba. Ten przed pole karne do Bonka, lecz próba dryblingu nie powiodła się Choto przejmuje.
33' Warszawiacy niesieni dopingiem grają także coraz lepiej, własnie Giza ośmieszył Osińskiego dwukrotnie zakładając mu siatkę. Kibice nagrodzili go oklaskami, lecz nic z tej akcji nie wyszło.
47' Wszyscy już są myślami w szatni a w tym czasie Giza zagrywa z do Grzelaka ten z pierwszej piłki na wolne pole. Giza dośrodkowanie piłka przechodzi wszystkich i niepilnowany Radovic trafia 1-0 bramka do szatni.
51' Ruch nie potrafi się podnieść po ciosie z końca pierwszej połowy Legia wygląda nad podbudowaną.
53' Adamski długie podanie na głowę Fabusza ten prze główkowuje do Jezierskiego ten spogląda, że bramkarz jest wysunięty. Strzał z 35 metrów , lecz w ostaniej chwili palcami Mucha przenosi piłkę.
54' Dośrodkowanie, Nykiel głową, Rzezniczak wybija przed pole karne Grzyb strzela piłka kozłuje i minimalnie nad bramką. Legia może mówić o wielkim szczęsciu.
61' Ruch przy piłce. Bonk na prawą stronę Grzyb wpada w pole karne podanie na 11 metr jest tam Pulkowski, składa się do strzału i ... wykoszony przez Choto ... piłka w trybunach, sędzia pokazuje na 11 metr.
Choto zachował się bardzo nieodpowiedzialnie.
62' Grzybbb 1-1 !! Pewna jedenastka.
63' Ruch pobudzony bramką. Bonk za mocno do Fabusza.
72' Legia się przebudziła. Astiz do Vukovicia ten prostopadle do Grzelaka. Sam na sam pewnie pakuje piłkę obok bramkarza. 2-1
73' Chorągiewka sędziego w górze spalony był wcześniej. Powtórki wykazały słuszną decyzję sędziego.
79' Chinyama z 25 metrów w poprzeczkę piłka podbija się do góry Grzelak skacze do piłki, lecz dotyka w piątce Mioduszewskiego wolny dla Ruchu.
93' Koniec meczu !! Naprawdę mogło się podobać. Beniaminek z Chorzowa zagrał dobrze i zremisował. Legia dziś była nieskuteczna w Chorzowie może być różnie.

Zagłębie Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków